Čeština

17@janosh-klein.jpgDovolte mi se představit.
 
Jmenuji se Ivana Faber. Narodila jsem se v České republice a před 17 lety jsem se přestěhovala do Holandska, abych se dozvěděla vše o přirozeném životním stylu.
 
Před 4 lety jsem v Nizozemsku přišla do styku s relativně novou metodou: Access Consciousness®
 
Můj život se začal rychle a dynamicky měnit. Čím déle jsem se zabývala Access Consciousness® tím více možností mi bylo dostupných a proto jsem se rozhodla stát se facilitátorkou a pokračovat ve zkoumání toho, co je s touto modalitou možné.
Co jsem objevila v nesčetných kurzech s Gary Douglasem a Dr. Dain Heerem a ve spolupráci s různými facilitátory – Access® nabízí spousty možností pro každého, kdo hledá změnu.
 
Chtěli byste rozšířit a prohloubit Vaše …
– vědomí
– radost
– prostor
– klid
– spojení s fyzickým tělem
– zdraví
– oblast vztahů v širším smyslu
– pochopení toho, jak funguje tato realita
– finanční situaci
 
a kde vlasně ne?
 
Po 4 roky se zabývám Access Consciousness® a téměř 2 roky na plný úvazek. Od března 2017 jsem kromě Access Bars facilitator(BF), Access body process facilitator (BPF) a Access Energetic Facelift facilitator i Access Certifikovanou facilitatorkou (CF), to znamená, že facilituji i Access Foundation.
Pravidelně nabízím možnost zúčastnit se mnoha vzdělávacích kurzů Access Consciousness® v Holandsku i v zahraničí, dále možnost online koučování a SOP (Symphony of Possibilities) sesií.
 
Hledáte obnovu a změnu?
 
Jak vás mohu inspirovat, abyste si vybrali více sebe sama?
V blízké budoucnosti se chystám nabídnout první vlastní kurz AC v češtině.
Po 17ti letech v zahraničí už je načase…
 
Jak se to všechno změní k ještě lepšímu?
Advertisements